محصولات گروه معماری مهرازان شامل :

شرکت نیوساد پاد مهرازان پیشرو در طراحی دکوراسیون داخلی با بروزترین متدهای طراحی و ارائه اجناس با کیفیت سعی در جلب رضایت بیشتر شما مشتریان را دارد که ازین رو در سال 95 تصمیم بر این شد که برای رفاه بیشتر حال مشتریان از طریق بستر اینترنت کارها و نمونه های کار شده خود را به عرضه نمایش بگذارد که سایت پیش روی شما یکی از سایت های این مجموعه میباشد که در همین راستا محصولات و اجناس قابل عرضه را به نمایش گذاشته است. شما میتوانید از قسمت محصولات لینک منو تمامی اجناس شرکت ما را ببینید و برای اطلاع از لیست قیمت ها با شماره ها موجود در بخش ارتباط با تماس حاصل فرمایید.
ضمن اینکه گروه معماری مهرازان نمایندگی شرکت آذران پلاستیک را هم دارد که این نشان از کیفیت و با دقت بودن کار ما از نتیجه اعتماد گروه آذران پلاستیک به شرکت نیوساد پاد مهرازان میباشد.

طراحی دکوراسیون داخلی  شامل : دیوارپوش - سقف کاذب - پارکت - کفپوش - کاغذ دیواری - پارتیشن - نمایندگی آذران پلاستیک - پی وی سی - PVC - کابینت - کمد دیواری - کتابخانه MDF - پرده و کرکره - مبلمان اداری - میزهای اداری - پرده زبرا - MDF براق - قرنیز - پارکت معرق کاری - اپوکسی

نمایش همه 2 نتیجه ها